Rrisni biznesin tuaj online! Na kontaktoni ne nr. +355 697581198 ose na shkruani: contact@creosweb.com .   

Tag Archives: news

VIEW ALL

Komentoni me nje video, Facebook eksperimenton në Ueb, Android dhe iOS

Një video mund të jetë përgjigja që ju keni ndaj një përmbajtjeje në Facebook. Kompania pas rrjetit social po teston këtë funksionalitet në…
Continue reading
Kerko nje Preventiv Falas per Projektin Tuaj